OBNAVLJA SE ATLETSKA STAZA NA ČAIRU

Savez će se potruditi da odradi izlivanje podloge. Sama investicija rekostrukcije stadiona je vredna oko 250.000 eura, ali izlivanjem podloge u Nišu će uskoro moći da se organizuju pripreme reprezentativaca i neka takmičenja – rekao je generalni sekretar ASS-a Slobodan Branković tokom posete Nišu.sp-cair_620x0

Ranije su se na ovom stadionu organizovala takmičenja, ali nažalost zbog oštećenja na prvoj stazi, tamo atletičari sada mogu samo da treniraju. Prema rečima gradonačelnika Niša Zorana Perišića, u budžetu postoji pozicija za sportske objekte i tamo Grad ima 10 miliona dinara. On očekuje da će “rekonstrukcija atletske staze biti gotova do ove jeseni”. Posle Vaskršnjih praznika Atletski savez Srbije će poslati projektanta da pregleda stazu i vidi koji su radovi potrebni da bi se napravio atletski stadion, kao i koliko će da košta.