ODRŽANA REDOVNA SEDNICA SKUPŠTINE ASB

Juče je u popodnevnim časovima, u pres sali Atletske dvorane na Banjici, održana Redovna sednica Skupštine Atletskog saveza Beograda. Sednici Skupštine prisustvovalo je 32 delegata od ukupno 36 koliko ih broji Skupština ASB. Sednicom je predsedavao dr Dejan Šuput, predsednik ASB. Skupština je jednoglasno usvojila sledeća dokumenta: Izveštaj o radu za 2016. godinu, Finansijski izveštaj za 2016, Izveštaj Nadzornog odbora za 2016. godinu, Plan i program rada ASB za 2017. godinu, Finansijski plan za 2017. godinu kao i novi Statut ASB.

Ovom prilikom prisutnim delegatima prikazan je kratak video kojim je predstavljen Izveštaj o radu Atletskog saveza Beograda u 2016. godini. Video možete pogledati ovde.