PARTIZAN 1945 POBEDNIK U OBE KONKURENCIJE

U nedelju, 14. maja 2017. godine, na atletskom stadionu Vojne akademije održano je Pojedinačno i Ekipno prvenstvo Beograda za pionire/ke. Partizan 1945 je na Ekipnom prvenstvu Beograda osvojio prvo mesto i u muškoj i u ženskoj konkurenciji.

U konkurenciji pionirki Partizan 1945 osvojio je prvo mesto sa 61 bodom, na drugom mestu bila je Crvena zvezda sa 56 bodova, na trećem Novi Beograd sa 52 boda, Mladost Zemun sa samo jednim bodom zaostatka na četvrtom mestu sa 51 bodom, zatim slede Beogradski atletski klub sa 45 i Košutnjak sa 26 osvojenih bodova.

U konkurenciji pionira redosled prva četiri kluba bio je isti kao i u ženskoj konkurenciji. Partizan 1945 bio je prvi sa 66 bodova, Crvena zvezda druga sa61 bodom, Novi Beograd treći sa 54 boda i na četvrtom mestu bila je Mladost Zemun sa 48 osvojenih bodova.

Rezultate Pojedinačnog prvenstva Beograda za pionire/ke možete pogledati ovde, dok rezultate Ekipnog prvenstva Beograda možete pogledati ovde.