ZVEZDA POBEDNIK KUPA BEOGRADA ZA SENIORE/KE

Za vikend je na atletskom stadionu Vojne akademije održan Kup Beograda za seniore/ke gde je Crvena zvezda osvojila prvo mesto u obe konkurencije.

U ženskoj konkurenciji Crvena zvezda osvojila je prvo mesto sa 143 boda, drugo mesto je osvojio Partizan 1945 sa 92 boda dok je na trećem mestu bila Mladost Zemun sa 28 bodova.

U muškoj konkurenciji, Crvena zvezda je osvojila prvo mesto sa 193 boda, Partizan 1945 je bio na drugom mestu sa 125 bodova a treće mesto je osvojio Partizan Beograd sa 65 bodova.

Pored Zvezdine pobede u obe konkurencije na Kupu Beograda za seniore/ke treba istaći da je Aleksa Kijanović istrčao fantastične rezultate na 100m rezultatom 10.59s i na 200m rezultatom 21.21s čime je u obe discipline ostvario norme za učešće na Prvenstvu Evrope za mladje seniore.

Rezultate Kupa Beograda za seniore/ke možete pogledati ovde.